muse-lt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

muse-lt


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl?

Go down 
+13
Dzenetuxxx
Livjukas
rožinis zefyriukas.
Flightless.
mattersmatter
jovita
Violeta
Mirta
PadėjėjasBobas
Lyle.
megameda
AlienAssassin
degtukų dėžutė.
17 posters
AutoriusPranešimas
degtukų dėžutė.
Admin
degtukų dėžutė.


Pranešimų skaičius : 322
Join date : 2010-03-10
Age : 28
Miestas : Vilnius.

Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl?   Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty2010-05-08, 21:14

na, manau aišku, ką čia reikės rašyt.smile
Atgal į viršų Go down
https://muse-lt.forumlt.com
AlienAssassin
Moderatorius



Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2010-03-22

Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl?   Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty2010-05-08, 21:20

overture.supermind-blowing.šiurpuliukai eina klausant,ypač live versijos blush
Atgal į viršų Go down
megameda
Admin
megameda


Pranešimų skaičius : 817
Join date : 2010-03-22
Age : 34

Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl?   Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty2010-05-08, 21:38

Falling Down, Bliss, iš naujesnių tai United States of Eurasia, nežinau kodėl bet ji man atsipalaiduot padeda ;DD
Atgal į viršų Go down
Lyle.
verta aplankyti Muse koncertą
Lyle.


Pranešimų skaičius : 521
Join date : 2010-04-19
Age : 28
Miestas : Palanga

Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl?   Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty2010-05-08, 21:57

Greičiausiai pati pačiausia nesikeičia - Knights Of Cydonia. ši daina, na net nežinau. jau vien ko verti žodžiai. pati muzika, gitara, šitoj dainoj man patinka viskas. heart prie favoritų dar dėčiau Stockholm Syndrome, Muscle Museum, Escape, I Belong To You ir daug kitų žinoma. ;>>


Paskutinį kartą redagavo Lyle., 2010-09-24, 19:13. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
PadėjėjasBobas
Moka visų Muse dainų žodžius
PadėjėjasBobas


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2010-03-22
Age : 30
Miestas : Prienai

Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl?   Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty2010-05-09, 13:18

Vaje, daug neįtikėtinai nuostabių dainų yra, už tai juos taip ir myliu, bet niekada nesu girdėjus gražesnės dainos už Map of The Problematique. Ne tik geriausia Muse daina, bet ir apskritai. Kažkas tokio.. tokio tobulo.
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/myopic_Bob
Mirta
Moka visų Muse dainų žodžius
Mirta


Pranešimų skaičius : 209
Join date : 2010-03-22
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl?   Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty2010-05-09, 13:37

jos visad keičiasi. big smile
Bliss, Stockholm Syndrome, Shrinking universe, Fillip, Sober, Time Is Running Out, Easily, Pink Ego Box, Exo Politics, Cross-Pollination, Megalomania, Space Dementia, Hyper Music, ir dar ir dar ir dar.
Tiesąsakant, laisvai galėčiau išvardint visas dainas, nes jos visos yra buvusios mano mėgstamiausiom dainom.
Atgal į viršų Go down
Violeta
pwoper muser
Violeta


Pranešimų skaičius : 442
Join date : 2010-04-22
Age : 29
Miestas : Klaipėda

Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl?   Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty2010-05-09, 14:31

Ohh, sunkus klausimas..
Pabandysiu taip..
Giraros riff'as - Plug in Baby, Exo-Politics, New Born, Citizen Erased, Fury, Recess
Boso linija - Hysteria, Map of Your Head, Ashamed, Jimmy Kane, Stockholm Syndrome
Gitaros riff'as + boso linija - Glorious !
Bugnai - Assasian, Map Of The Problematique
Vokalas - Exogenesis Symphony parts 1,2,3, Sing For Absolution, Showbiz, Micro Cuts, Apocalypse Please, Map Of Your Head (tas uzkimimas po ausktu natu.. (inlove) big smile)
Pianinas - Space Dementia, Apocalypse Please, Sunburn
Lyrics'ai - Escape, Space Dementia, Bliss, Blackout
Akustine gitara - Nature_1, Hoodoo, Map Of Your Head
Weird space alien-like sounds and effects big smile - Hyper Chondriac Music (ziaauriai pacio galo tas grarsas big smile), House Of The Rising Sun, Knights of Cydonia, Take a Bow, The Gallery heart

Tikiuosi atsakiau i klausima blush :DDDD
Atgal į viršų Go down
jovita
verta aplankyti Muse koncertą
jovita


Pranešimų skaičius : 768
Join date : 2010-04-26
Age : 28
Miestas : Kaltinėnai

Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl?   Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty2010-05-10, 11:17

Nežinau... MAN tai patinka klausytis ''Escape''-per ja visada atsipalaiduoju roll eyes roll eyes smile ... Na ir dar '' In your world'' ai visos Ju dainos mėgstamos... big smile
Atgal į viršų Go down
mattersmatter
verta aplankyti Muse koncertą
mattersmatter


Pranešimų skaičius : 412
Join date : 2010-05-15
Age : 27
Miestas : Kaunas

Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl?   Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty2010-05-23, 19:02

Supermassive Black Hole. si daina nusipelne daug daug garbes ir pripazinimo is mano puses, nes butent ji padare mane Muse'ic maniac'e big smile

edit:
Masciau ir sumasciau, jog Citizen Erased, In Your World, SS ir, be abejo, Dead Star taip pat man reiskia visa pasauli, padeda nusiraminti, atgauti jegas, susikaupti, taip pat ir prasiblaskyti, uzmirsti rupescius, atsipalaiduoti, teigiamai nuteikia, kai reikia, ikvepia energijos ir surikiuoja mintis, ju paklausius viskas aplink atrodo graziau, jaukiau, ir tuo paciu sudetingiau, paslaptingiau. Sios dainos privercia mane kitaip pazvelgti i daugeli dalyku, nors as ir taip gan keistai i juos ziuriu. Na, tikiuosi, kad prasme perteikiau. Sios dainos mane ikvepia gyvenimui.


Paskutinį kartą redagavo mattersmatter, 2010-08-25, 20:05. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Flightless.
Moka visų Muse dainų žodžius
Flightless.


Pranešimų skaičius : 236
Join date : 2010-05-23
Miestas : Kaunas

Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl?   Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty2010-05-25, 20:36

Labai sunku išsirinkti vis tik kurios mėgstamiausios, nes jų labai daug, bet tarkim tokia wooooooow tai sakyčiau Hyper Chondriac Music. Klausau ir iš karto prieš akis stovi niūrūs miškai, ežeras, apsiniaukęs dangus, bet viskas taip jauku ir gražu. Toliau prie tų nerealiausių priskiriu Sunburn, Plug in Baby, Knights of Cydonia, Citizen erased, Stockholm Syndrome, Bliss, Butterflies and Huricanes, Map of Problematique, Thoughts of a dying Atheist...


Paskutinį kartą redagavo Flightless., 2010-12-06, 18:17. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
rožinis zefyriukas.
Admin
rožinis zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2010-03-12
Age : 27
Miestas : Vilnius

Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl?   Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty2010-07-31, 13:27

Map Of The Problematique. Veža mane šita daina iki nežinau kur.:D
Hyper Chondriac Music. Stebuklinga daina, nežinau, kaip kitaip ją apibūdinti.
Atgal į viršų Go down
Livjukas
Susipažįsta su Muse
Livjukas


Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2010-08-11
Miestas : Tauragė ;]

Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl?   Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty2010-08-20, 15:48

Negaliu išsirinkti... MAn visos dainos labai gražios ir labai patinka.;}
Atgal į viršų Go down
Dzenetuxxx
verta aplankyti Muse koncertą
Dzenetuxxx


Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2010-03-26
Age : 30
Miestas : Telšiai

Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl?   Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty2010-09-24, 15:11

Šiuo metu gal Shrinking Universe.
Atgal į viršų Go down
Wolfpaw
Žino, kiek CD išleido Muse



Pranešimų skaičius : 109
Join date : 2010-11-19
Age : 25
Miestas : Alytus

Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl?   Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty2010-12-05, 15:33

Na man beveik visos jų dainos patinka, bet labiausiai gal Undisclosed Desires. Tiesiog myliu ritmą, muziką, žodžiai irgi neblogi, o priedainis iš viso heart heart heart
Atgal į viršų Go down
whatever
verta aplankyti Muse koncertą
whatever


Pranešimų skaičius : 655
Join date : 2010-06-25
Age : 31
Miestas : Radviliškis

Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl?   Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty2010-12-05, 21:27

siuo metu Bliss... vien tas klipas, o dar jei gyvai... heart
oh, dar dievinu Citizen erased live heart big smile
Atgal į viršų Go down
IevaMuse
Susipažįsta su Muse



Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2011-01-08

Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl?   Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty2011-01-09, 23:55

Resistance labai graži muzika ir žodžiai.Taip pat nereali daina Neutron Star Collision nors tiesą sakant man iš pradžių ji nelabai patiko, bet dabar yra viena iš mano mėgstamiausių. smile
Atgal į viršų Go down
BruVi
Susipažįsta su Muse
BruVi


Pranešimų skaičius : 30
Join date : 2011-09-15
Miestas : Vilnius

Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl?   Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty2011-12-20, 19:55

Bliss ir eternally missed. Net nežinau kodėl. Tiesiog nerealios big smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl?   Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl? Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kokia tavo mėgstamiausia MUSE daina ir kodėl?
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
muse-lt :: Off-Topic :: Muzika-
Pereiti į: