muse-lt

rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

Share | 

Muse vėl koncertuos Lenkijoj šią vasarą!

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
whatever
verta aplankyti Muse koncertą

Pranešimų skaičius : 655

RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse vėl koncertuos Lenkijoj šią vasarą!   2010-08-05, 18:10

dieve, kaip as norejau vaziuot... cia mano zlugus svajone.. :( siuliau puskei, siuliau draugei, siuliau tetai, bet visos nesutiko... :( :( :( taip arti bus muse, bet negalesiu pamatyt.. :( buvau jau viska paskaiciavus, jau vos ne bilietus pirkau, bet... :( cry cry cry
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
rožinis zefyriukas.
Admin

Pranešimų skaičius : 208

RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse vėl koncertuos Lenkijoj šią vasarą!   2010-08-05, 18:29

Džyzas, tuoj apsibliausiu.
Aš kaip tik 21d. būsiu prie Krokuvos, bet negalėsiu jų pamatyti. Didesnio Scheisse dar nebuvo. Tėčio draugo vestuvės, visa šventė bus vakare. Eina ant dviejų raidžių, po paraliais.

whatever
verta aplankyti Muse koncertą

Pranešimų skaičius : 655

RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse vėl koncertuos Lenkijoj šią vasarą!   2010-08-08, 16:50

oh god... vakar buvau ekskursijoj Lenkijoj... ne krokuvoj, bet visviena... dar kaip tik state scena kazkokiam koncertui, tai taip nezmoniskai nerealiai pakilo noras sugrizt i Lenkija 21 diena.... :( :( reikia ka nors ikalbet... kas vaarot? big smile big smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse vėl koncertuos Lenkijoj šią vasarą!   Today at 15:45

Atgal į viršų Go down

Muse vėl koncertuos Lenkijoj šią vasarą!
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2