muse-lt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

muse-lt


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Nauja daina - Neutron Star Collision

Go down 
+4
AlienAssassin
Violeta
megameda
mattersmatter
8 posters
AutoriusPranešimas
mattersmatter
verta aplankyti Muse koncertą
mattersmatter


Pranešimų skaičius : 412
Join date : 2010-05-15
Age : 27
Miestas : Kaunas

Nauja daina - Neutron Star Collision Empty
RašytiTemos pavadinimas: Nauja daina - Neutron Star Collision   Nauja daina - Neutron Star Collision Empty2010-05-17, 20:58

Taigi. Pagaliau. Musu ilgai lauktoji daina. Jau galite pasiklausyti (arba, kas uzsisakes is anksto, galite jau ir tureti savame kompuke).
http://www.listenbeforeyoubuy.net/listen/listen-brand-new-muse-song-neutron-star-collision-love-is-forever/
Kol kas savo nuomones nesakysiu, nes esu pritrenkta, nezinau, geraja ar blogaja prasme. Palieku jums, mergaiciukes, spresti =)
Atgal į viršų Go down
megameda
Admin
megameda


Pranešimų skaičius : 817
Join date : 2010-03-22
Age : 34

Nauja daina - Neutron Star Collision Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nauja daina - Neutron Star Collision   Nauja daina - Neutron Star Collision Empty2010-05-17, 21:07

kas patiko tai piano dalis gale.
Matt'o balsas taipogi gražiai skamba.
šiaip daina tai tokia cheesy.
klausau ir bandau suprast kaip mano ausys į tai reaguoja ;D
priedainis toks labai jau greit įsimenantis.
bet šiaip manyčiau gal visai nieko.
reikia priprast.
apie žodžius patyliu ;D kaip tvailaito filmui tai manau labai gerai sueis.
bet darau išvadą, kad man patiko.
kaip visada visiškai kitokia, nei kitos jų dainos.


edit:
persigalvojau dėl dainos žodžių. Kątik perskaičius tai, jog jis šiuos žodžius parašė iškart po to kai išsiskyrė su Gaia, pakeičia mano nuomonę. Suprantama iš kur tokios mintys.
Atgal į viršų Go down
mattersmatter
verta aplankyti Muse koncertą
mattersmatter


Pranešimų skaičius : 412
Join date : 2010-05-15
Age : 27
Miestas : Kaunas

Nauja daina - Neutron Star Collision Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nauja daina - Neutron Star Collision   Nauja daina - Neutron Star Collision Empty2010-05-17, 21:25

o tu isivaizduok, as isijungiau BBC1 radio ir laukiau kol ta daina 1kart sugros ;D bet is tu nervu, ir kad taip staiga uzleido si kurini, beveik nieko nesupratau... nepagavau kampo... xDD tik is kokio 3 karto pradejau jaust rysi tarp Matto svaiginancio balso ir (man tuo metu kazkaip nesiderinancio) ritmo.

edit: taip dalis pabaigoje buvo labai grazi. ir mazdaug kazkur apie viduri mane pagauna taip, kad tiesiog apleidzia jegos. taip si daina kitokia - velgi, Muse nemegsta kartotis =) viskas, kas mums lieka - laukti klipo, kuris pasirodys 20d. jei neklystu Nauja daina - Neutron Star Collision 66773
Atgal į viršų Go down
Violeta
pwoper muser
Violeta


Pranešimų skaičius : 442
Join date : 2010-04-22
Age : 29
Miestas : Klaipėda

Nauja daina - Neutron Star Collision Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nauja daina - Neutron Star Collision   Nauja daina - Neutron Star Collision Empty2010-05-17, 21:58

Wow. Esu sokiruota to fakto, kad man..labai patiko..

Palaukit, rytoj geriau parasysiu ka galvoju, biski reik laiko suvirskint.. big smile
Atgal į viršų Go down
AlienAssassin
Moderatorius



Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2010-03-22

Nauja daina - Neutron Star Collision Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nauja daina - Neutron Star Collision   Nauja daina - Neutron Star Collision Empty2010-05-17, 22:02

A man nelabai.Trūksta to seno jų skambesio.Žodžiai labai nepatiko.Tik balsas ir muzika nieko.Ah,nemėgstu twatlighto
Atgal į viršų Go down
Violeta
pwoper muser
Violeta


Pranešimų skaičius : 442
Join date : 2010-04-22
Age : 29
Miestas : Klaipėda

Nauja daina - Neutron Star Collision Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nauja daina - Neutron Star Collision   Nauja daina - Neutron Star Collision Empty2010-05-17, 22:09

Bet kaaai didingai (?) skamba.. As kazkaip i sita daina ziuriu ne kaip nauja singla, o kaip i koki projekta, parodyma ka jie moka sukurti, ko jie dar nera parode.

Man jau stogas vaziuoja, pradedu protingai mastyt.. reiskia laikas eit miegot confused
Atgal į viršų Go down
Mirta
Moka visų Muse dainų žodžius
Mirta


Pranešimų skaičius : 209
Join date : 2010-03-22
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

Nauja daina - Neutron Star Collision Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nauja daina - Neutron Star Collision   Nauja daina - Neutron Star Collision Empty2010-05-18, 14:56

dabar va pamąsčiau, kaip jis jautėsi kai išsiskyrė su Gaia, ir įsiklausius į žodžius, tikrai....gaila Matt'o. ._.
o šiaip, dievinu melodiją. ne pačio priedainio, bet tą...kitą :DD
ir vokaaaalaaaaas, Matt vokaaaalaaaas. ((((: ir tas pianinas pabaigoj. miela daina. smile
Atgal į viršų Go down
Lyle.
verta aplankyti Muse koncertą
Lyle.


Pranešimų skaičius : 521
Join date : 2010-04-19
Age : 28
Miestas : Palanga

Nauja daina - Neutron Star Collision Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nauja daina - Neutron Star Collision   Nauja daina - Neutron Star Collision Empty2010-05-18, 17:30

Man ji tokia albumo Resistance stiliaus pasirodė. patinka tikrai. ;>
Atgal į viršų Go down
Violeta
pwoper muser
Violeta


Pranešimų skaičius : 442
Join date : 2010-04-22
Age : 29
Miestas : Klaipėda

Nauja daina - Neutron Star Collision Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nauja daina - Neutron Star Collision   Nauja daina - Neutron Star Collision Empty2010-05-20, 18:27