muse-lt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

muse-lt


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką

Go down 
+10
degtukų dėžutė.
whatever
rožinis zefyriukas.
mattersmatter
Lyle.
PadėjėjasBobas
Mirta
Violeta
megameda
Flightless.
14 posters
AutoriusPranešimas
Flightless.
Moka visų Muse dainų žodžius
Flightless.


Pranešimų skaičius : 236
Join date : 2010-05-23
Miestas : Kaunas

Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką   Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty2010-06-03, 22:19

Nu tai pasidalinkit savo tėvų nuomone apie jūsų klausomą muziką big smile Netenka pyktis? O gal kartu kaifuojat pagal tokią pačią muziką?big smile
Atgal į viršų Go down
megameda
Admin
megameda


Pranešimų skaičius : 817
Join date : 2010-03-22
Age : 34

Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką   Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty2010-06-03, 22:33

Kadangi gyvenu nebe su tėvais tai pykčių tikrai nebūna ;DD
o šiaip tai mano ir tėčio muzikos skoniai sutampa, tik vienintelis dalykas kad jis nekllauso Muse, jis labiau senesnių grupių klauso. Bet anyway, visada kai su juos sėdim mašinoj šnekam apie muzika. Būna tokios tobulos akimirkos ;D
O su mama irgi problemų nekyla, jai aš esu muzikos šaltinis. Visada kai vasarą pas ją važiuoju, vežu naujų dainų jai :]
Atgal į viršų Go down
Violeta
pwoper muser
Violeta


Pranešimų skaičius : 442
Join date : 2010-04-22
Age : 29
Miestas : Klaipėda

Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką   Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty2010-06-03, 22:35

Mama - neutrali.
Tetis - ........ oh boy.... Pasileidia ant viso garso SMBH atsidaro langus ir cypia (bando atkartot matto balsa).
Bet SMBH vienintele muse daina kuri jam labai patinka.
Klauso Mettalica, Pink Floyd, ZZ Top, Def Lepard ir kita rock classic. Siaip labai dziauguos, kad tetis toks prie rocko, nes jei ne jis, dabar jauciu popso mergaite buciau big smile
Atgal į viršų Go down
Flightless.
Moka visų Muse dainų žodžius
Flightless.


Pranešimų skaičius : 236
Join date : 2010-05-23
Miestas : Kaunas

Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką   Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty2010-06-03, 22:42

O pas mane seniau mama nelabai mėgdavo muziką kurią aš klausiau, t.y. Muse, Placebo ir pnš. Bet jau prisipažino, kad priprato prie mano muzikos ir be jos namuose būtų liūdna big smile O Muse jau su malonumu klauso:D O kadangi tėtis negyvena kartu tai nežinau kaip reaguotų į mano muziką. Bet manau tiktų, nes pats klauso AC/DC, Rammstein ir pnš.
Atgal į viršų Go down
Mirta
Moka visų Muse dainų žodžius
Mirta


Pranešimų skaičius : 209
Join date : 2010-03-22
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką   Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty2010-06-04, 08:08

Mano tėvai abu neutralūs. Mama išvis kitokį muzikinį skonį turi, o tėtis šiaip muzikalus, bet Muse neklauso.
Atgal į viršų Go down
PadėjėjasBobas
Moka visų Muse dainų žodžius
PadėjėjasBobas


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2010-03-22
Age : 30
Miestas : Prienai

Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką   Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty2010-06-04, 09:58

Eh, mes su sese kažkada Rammstein koncą žiūrėjom ir įėjo į kambarį tėtis, kažko jam reikėjo, tai užmetė akį, sako - nesuprantu, ko tie žmonės ten taip šėlsta ;D. Tai vat, tėtis klauso labiau country muzikos.. bet ir tai ne per daugiausiai.
O mama nemėgsta mano muzikos. Kai važiuojam kartu mašina tai visąlaik CD grotuvą patylina tiek, kad beveik nesigirdi to ką aš noriu klausyt ;D. Jai nebent kokios lėtesnės patinka. Ir be jokių spigių balsų, be šūksnių. O man kaip tik priešingai, taigi...

Ir šiaip dar, ne visai į temą, bet jei ne mano seserys tai nežinau ko dabar klausyčiau. Tik jom dėkot turiu, kad man gerą muzikos skonį nuo gilios vaikystės išugdė, ir kad nors ir beveik neklausau, bet bent jau esu girdėjus ir žinau tas senas legendines roko grupes ir kažkaip didelę pagarbą jom jaučiu.
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/myopic_Bob
Lyle.
verta aplankyti Muse koncertą
Lyle.


Pranešimų skaičius : 521
Join date : 2010-04-19
Age : 28
Miestas : Palanga

Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką   Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty2010-06-04, 15:37

PadėjėjasBobas rašo:
Ir šiaip dar, ne visai į temą, bet jei ne mano seserys tai nežinau ko dabar klausyčiau. Tik jom dėkot turiu, kad man gerą muzikos skonį nuo gilios vaikystės išugdė, ir kad nors ir beveik neklausau, bet bent jau esu girdėjus ir žinau tas senas legendines roko grupes ir kažkaip didelę pagarbą jom jaučiu.


^^ su sesėm man beveik tas pats. ;> na o tėvai tai nors ir neklauso Muse, Placebo, Marsų, užtat žino senas geras legendines roko grupes. ir šiaip mes smagiai su mama paprikolinam, su sese klausinėjam jos kokių grupių klausydavo, pasakom kokių, tarkim Led Zeppelin, Iron Maiden, sako "Jo jo!" geriausiai būna kai mama padaro cepelinų, tetis visada sako "Led Zeppelin". xDDDD ar per tv, vh1 rodė reklamą, ir leidžia dainą tokią, tai jis kone šaukia ten "Bee Gees!". so, mūsų stiliai šiek tiek panašūs, bet kartu ir skirtingi. ;DD


Paskutinį kartą redagavo Lyle., 2011-09-27, 21:01. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Violeta
pwoper muser
Violeta


Pranešimų skaičius : 442
Join date : 2010-04-22
Age : 29
Miestas : Klaipėda

Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką   Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty2010-06-04, 15:53

Lyle. rašo:

geriausiai būna kai mama padaro cepelinų, tetis visada sako "Lez Zeppelin". xDDDD
Jega :DDDDDD

Mano mama tai tik Naktiniu Personu fane buvo :DDDD
Atgal į viršų Go down
PadėjėjasBobas
Moka visų Muse dainų žodžius
PadėjėjasBobas


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2010-03-22
Age : 30
Miestas : Prienai

Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką   Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty2010-06-04, 16:00

Mano dar Hiperbolės klausė ;D
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/myopic_Bob
Violeta
pwoper muser
Violeta


Pranešimų skaičius : 442
Join date : 2010-04-22
Age : 29
Miestas : Klaipėda

Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką   Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty2010-06-04, 16:08

Katik mamos paklausiau, ko dar klause. Prisipazino, kad labai mego ABBA, sako jai geda del to :DDDDDD
Atgal į viršų Go down
PadėjėjasBobas
Moka visų Muse dainų žodžius
PadėjėjasBobas


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2010-03-22
Age : 30
Miestas : Prienai

Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką   Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty2010-06-04, 16:20

Ei! man visai patinka ABBA xD
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/myopic_Bob
mattersmatter
verta aplankyti Muse koncertą
mattersmatter


Pranešimų skaičius : 412
Join date : 2010-05-15
Age : 27
Miestas : Kaunas

Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką   Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty2010-06-07, 13:38

So.
Jei ne tetis, tai dabar net nezinociau, kas tokie yra Depeche Mode ar Rammstein. Taigi dekui jam is visos sirdies.
Ciuju vienintelis Muse gabalas, kuris jam nors kiek patinka - SMBH, bet pats jo nesiklauso, tik kai as uzleidziu, jis pradeda headbangint ;DDD o kai pvz uzeina i mano kambari kokio varztuko prisukt, ir as garsiai leidziu Muse, tai sako: 'Kokios cia gaidiskos muzikos klausai? Pas ji balsas kaip pas geju'. Aisku tada as velniskai uzpykstu ir pradedu gincytis, kol jis nutyla. Bet mes labai greit susitaikom xD
Su mama kitokie reikaliukai. Ji klauso visai kitokios muzikos, o ir tai klauso labai retai. Zino tik tiek, kad tokie kazkokie keistuoliai MUSE man labai patinka. Net nezino kad as juos dievinu, myliu ir gerbiu, bet as ruosiuosi priversti ja su tuo susitaikyti, kai grysiu namo.
Tai vat, ne kazka mano tevai nutuokia apie mano Muse, bet dabar teks parodyt teciui visas ju dainas, kur Mattas dainuoja zemesniu balsu, ir ne neabejoju kad jam jos patiks smile
Atgal į viršų Go down
rožinis zefyriukas.
Admin
rožinis zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2010-03-12
Age : 27
Miestas : Vilnius

Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką   Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty2010-07-19, 18:58

Mano tėvai nesiklauso roko, tačiau toleruoja tai, ką klausau aš. Būna, kartu tyčiojamės iš Tokio Hotel, arba kartu pamąstom, jog jie šaunūs (tai pasitaiko rečiau :DDD). Muse tėvams dar nerodžiau, tačiau manau, jog jie neliktų pasibjaurėję.:DD
Atgal į viršų Go down
whatever
verta aplankyti Muse koncertą
whatever


Pranešimų skaičius : 655
Join date : 2010-06-25
Age : 31
Miestas : Radviliškis

Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką   Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty2010-07-21, 18:45

Mano tėvai tai niekad naklausė roko..šeimoj esu viena klausanti tokios muzikos :( Tetei tai jaučiu dzin ką aš klausau, jei tik tas jam netrukdo miegot big smile O mama susidarė klaidingai blogą nuomonę apie roką, nes jai papuolė išgirst tik sunkesnes, agresyvesnes dainas (garsiai muzikos klausau retai.. ) Ir kadangi taip sutapo kad buvo problemų šiokių tokių pas mane kai pradėjau klausyt roko, tai mama visą kaltę suverčia muzikai. Kaip jinai sako "pragaro muzika" peeved
Bet kad ir ką jie sakytų ar darytų, niekaip manęs neprivers neklausyt Muse !!!!!!! big smile big smile
Atgal į viršų Go down
degtukų dėžutė.
Admin
degtukų dėžutė.


Pranešimų skaičius : 322
Join date : 2010-03-10
Age : 28
Miestas : Vilnius.

Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką   Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty2010-07-21, 18:58

mano mamos muzikinio skonio niekas nesupranta, net ji pati.big smile
anksčiau galėdavo klausytis tik lėtos kokios ir romantiškos muzikos, o dabar tai jau keistai jinai, klauso atskirų dainų ir po dešimt kartų per dieną.big smile knisa biškį.big smile bet mano klausoma muzika jai beveik nepatinka.big smile
o tėtis...mamamia, dar nemačius tokio melomano.roll eyes jei ne jis - nežinočiau nei Muse, nei dar daug gerų grupių.big smile
o su tėčiu tai mes belenkokią galim klausyt muziką.big smile nu jis rimtai toks, mėgsta beveik viską, tai ir mano muziką beveik visą mėgsta.big smile va.big smile
Atgal į viršų Go down
https://muse-lt.forumlt.com
rožinis zefyriukas.
Admin
rožinis zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2010-03-12
Age : 27
Miestas : Vilnius

Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką   Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty2010-08-09, 15:57

Mano tėtis kietekas! Pasigyriau, kad nusipirkau Muse "Black Holes and Revelations", tai paprašė automobilyje duoti cd paklausyti. Kai grįžom namo, man sako:
-Duosi kada man šį diską persirašyti.
Burna man kaip stalčius atsidarė.:DDD Niekada tėvams nepatiko mano klausoma muzika, man taip keista buvo, kad tėčiui Muse patiko.:D
Atgal į viršų Go down
jovita
verta aplankyti Muse koncertą
jovita


Pranešimų skaičius : 768
Join date : 2010-04-26
Age : 28
Miestas : Kaltinėnai

Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką   Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty2010-08-11, 21:29

Na mano tėvai jau baigia priprast, kad klausau Muse;)))

Mama, tai iš pradžių sakydavo: ''Kokias čia nesamones klausai'', ''Vėl tas ''Muses'' klausai?'' O dabar pasižiūri, kad ijungiu kokia nors Muse daina ir viskas. Viena diena mama priėjo prie manes ir sako:- Kodel nesakiai, kad tavo Muzeriai twilight filmuose dainuoja? O aš tiesiog nusišypsojau iki ausu ir sakau: Tai seniai jie dainuoja ten. Viena kitai nusisypsojom ir viskas.
O teciai, tai tas pats, ka as klausau:))))
Atgal į viršų Go down
Dzenetuxxx
verta aplankyti Muse koncertą
Dzenetuxxx


Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2010-03-26
Age : 30
Miestas : Telšiai

Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką   Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty2010-09-24, 15:15

Na, mano tėvai išsikyrę, bet mama sakė, kad buvo Mikos koncerte (jau susidariau jos klausomos muzikos skonį), o tėtis klauso arba senas lietuviškas dainas arba rusišką popsą.... Na bent jau aš su broliu klausom Rock ir tėtis su pamote mums nieko nesako dėl to. big smile
Atgal į viršų Go down
Wolfpaw
Žino, kiek CD išleido Muse



Pranešimų skaičius : 109
Join date : 2010-11-19
Age : 25
Miestas : Alytus

Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką   Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty2010-12-05, 15:26

Pas mus muzikos skoniai visiškai skirtingi cry Tėtis iš viso nesuprantu ko klauso, radiją įsijungia ir tiek xD O mamai irgi nesuprasi, visada pradeda šokt arba niūniuot pagal muziką kurią klausau big smile Kaip norėčiau, kad visiem tas pats stilius patiktų... O šiaip turiu dėkot sesei už tai, kad parodė man kelią į rock'ą xD Nes būtų ištikęs mane toks pats likimas kaip tėvus big smile Atsimenu pirma grupė kurią pamėgau buvo Linkin Park, ir dabar ji gerų gabalų įsirašius, tai kartais aš irgi įsirašau razz
Atgal į viršų Go down
exo
Niūniuoja pagal Muse dainas
exo


Pranešimų skaičius : 66
Join date : 2010-11-26
Age : 38
Miestas : Klaipeda

Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką   Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty2010-12-05, 17:01

Mano tevai, brolis ir visi pazistami klausosi lietuviskos muzikos. Kas per tv tuo metu populiaru tas jiem ir patinka. As pastoviai jauciuos kaip atsiskyrelis, bet niekaip saves neprisiversciau dainuot cicino ar panasiu niekuom per desimtis metu nesikeicianciu "nauju" dainu.
Atgal į viršų Go down
Wolfpaw
Žino, kiek CD išleido Muse



Pranešimų skaičius : 109
Join date : 2010-11-19
Age : 25
Miestas : Alytus

Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką   Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty2010-12-08, 22:16

O Dieve aš tuojau žliumbsiu iš laimės TT.TT žiūrėjau ten senuką Muse koncertą (man patinka žiūrėt kaip jie prieš kokius 10 metų grojo xD) kur jie Bizarre koncertavo, ir iš niekur nieko tętis į kambarį įėjo ir vyko mažu toks pokalbis xD
Tętis:
- Ką čia žiūri?
- Koncertą.
...kelių minučių tyla...
- Kokia čia grupė?
- Muse.
- Musė? (užknisa, kai visi sako musė ._.)
...spelling'o pamokos...
- Aaaaa. Tai iš kur jie čia?
- Iš Anglijos.
- Tai žiūriu jie čia neblogai groja.
...aš lieku apšalus xD Vyksta kažkoks pokalbis apie senesnes grupes, kur mažu 40 metų senumo...
Paskiau ateina mam. Tętis:
- O neblogą muziką klauso.
...Mam kaip visada pradeda šokt ._. ...
Tętis, po minutės tylos:
- Kada susėsim tai duosi tu man jų muzikos paklausyt.
...vyksta kažkoks ne į temą pokalbis tarp tęčio ir mam, aš sėdžiu tokia omfg išraiška, net prakaitas išmušė xDDD...
Po to jie išėjo, o aš išsižiojus dar dabar sėdžiu, gosh verksiu tuoj iš laimės TT.TT
Atgal į viršų Go down
Lyle.
verta aplankyti Muse koncertą
Lyle.


Pranešimų skaičius : 521
Join date : 2010-04-19
Age : 28
Miestas : Palanga

Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką   Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty2010-12-09, 18:23

Wolfpaw - kaai respects Tavo tėvams. O_O aš ir tokių noriu. :DD
bet tai dar jėgutė totali kad Bizarre festas patiko. Like a Star @ heaven
Atgal į viršų Go down
whatever
verta aplankyti Muse koncertą
whatever


Pranešimų skaičius : 655
Join date : 2010-06-25
Age : 31
Miestas : Radviliškis

Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką   Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty2010-12-09, 20:17

joo, aš irgi senus mėgstu big smile ir tavo tėvai tai lediniai big smile mano tai net nesupranta kaip muzika gaali suvienyt žmones. ta prasme kai ruošiaus į Kauno muserių meetą, (kuris deja ir iki šiol neįvyko) ir pasakiau jiem apie tai tai tete niekaip neįkirto ką mes galim turėt bendro, apie ką šnekėsim ir pan. tipo mes svetimi nepažįstami žmonės ir nebus apie ką šnekėt. aš taip ir nutilau, nes jau nebeturėjau vilties išaiškint big smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką   Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką Empty

Atgal į viršų Go down
 
Jūsų tėvų nuomonė apie jūsų klausomą muziką
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kas jums labiausiai patinka apie Muse?
» Jūsų Muse kolekcija
» Paskutinis jūsų matytas filmas?
» Tavo nuomone :D
» Ką manai apie...?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
muse-lt :: Off-Topic :: Muzika-
Pereiti į: