muse-lt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

muse-lt


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Muse, Positivus 2010

Go down 
+2
mattersmatter
Sunburn
6 posters
AutoriusPranešimas
Sunburn
Susipažįsta su Muse



Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-07-19
Miestas : Vilnius

Muse, Positivus 2010 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Muse, Positivus 2010   Muse, Positivus 2010 Empty2010-07-19, 13:21

Ech... antra karta patyriau si kosmosa... Gaila tik, kad buvo taip trumpai ir publika berods Matt'ui nepatiko... Man beje irgi... Kazkokius plastmasinius Scissor Sisters palaike gerokai labiau uz Muse... Matt'as atrode baisiai perpykes...
Atgal į viršų Go down
mattersmatter
verta aplankyti Muse koncertą
mattersmatter


Pranešimų skaičius : 412
Join date : 2010-05-15
Age : 27
Miestas : Kaunas

Muse, Positivus 2010 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse, Positivus 2010   Muse, Positivus 2010 Empty2010-07-19, 16:02

What NO!
Negi tikrai taip nemaloniai buva?... Blem nu ir neapsisprende tie latviai.
Nors seip, kai pagalvoji, Lietuvoj cj tas pats butu...
Jei jie kada nors netyciom sumanytu surengti cia koncerta. Kas nera labai tiketina. peeved
Vadinasi, vilciu, jog Muse dar sugris i Baltijos salis, kaip ir apmazeja.
Atgal į viršų Go down
3th Genesis.
Susipažįsta su Muse



Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2010-07-16
Age : 29

Muse, Positivus 2010 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse, Positivus 2010   Muse, Positivus 2010 Empty2010-07-19, 17:08

Kiek skaičiau, tai apie Muse grupę atsiliepimai buvo labai geri. What's wrong? suspicious
Atgal į viršų Go down
FeelingMUSEd
Susipažįsta su Muse



Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2010-04-29
Age : 35
Miestas : Kaunas

Muse, Positivus 2010 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse, Positivus 2010   Muse, Positivus 2010 Empty2010-07-19, 21:02

Tikrai nepasakyčiau, kad Matt'as buvo blogos nuotaikos ar publika prasta. Buvau pirmoj eilėj, išrėkiau visus plaučius, aplinkui irgi visi palaikė puikiai. Vienintelis dalykas, kas tikrai kiek suerzino Matt'ą - uodau ant jo baltojo KAWAI razz
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/RuledByMUSE
Sunburn
Susipažįsta su Muse



Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-07-19
Miestas : Vilnius

Muse, Positivus 2010 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse, Positivus 2010   Muse, Positivus 2010 Empty2010-07-20, 01:18

Na, as irgi buvau pirmose eilese, tik is galo... big smile Is ten labai gerai matesi ne tik pirmos eiles, bet ir visos kitos. Tai galiu pasakyti, kad bendras publikos vaizdelis buvo apgailetinas. Zinoma, pirmos eiles tikrai atvaziavo tik del Muse. Bet stai mazdaug 50 m nuo scenos pakeltu ranku beveik nebuvo, o apie dainu dainavima tai isvis tyliu... Prisiminus HAARP DVD ir publikos selsma Wembley stadione, Salacgriva atrode kaip laidotuviu procesija.

Si gig'a nuolat lyginau su Arena-Riga 2007-ais. Ten Matt'as kontaktavo su publika daznai, vos ne po kiekvienos dainos, dabar to nebuvo. Siaip 2007-ais tikru fanu irgi buvo nedaug, gal kokis 1000 zmoniu. Visi likusieji atrode netycia ten pakliuve, stovejo tokiais veidais, lyg scenoje butu Cicinas... pasislykstejau. Kazkaip tikejau, kad tie 3 metai neveltui nuejo ir visi tie zmones tame parke atvaziavo ne siaip eilini karta alu maukti... deja.

Bet del paciu Muse'u pasirodymo, tai cia nera ka kalbet - visiskas kosmosas... Man vel stoga nurove, kaip ir pirmakart... Dabar galvos pasukt negaliu ir balso neber.. Nerealus jausmas, atrodo ta muzika nusileidzia tau i galva is dangaus... Gal as ligonis, bet tiesiog nesuprantu zmoniu, kurie nesupranta Muse kurybos didybes.

O del Matt'o pykcio gal is tikruju tik pasirode... Tiesiog nesupratau kas ivyko per United States of Eurasia, kai paskutines dalies (kuri su klepu) nesugrojo, nulauze kaifa biski...

Atgal į viršų Go down
FeelingMUSEd
Susipažįsta su Muse



Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2010-04-29
Age : 35
Miestas : Kaunas

Muse, Positivus 2010 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse, Positivus 2010   Muse, Positivus 2010 Empty2010-07-20, 02:16

Tai kad jį visai rimtai pradėjo uodai gelt tada ;) Dar prieš pradedant Cave nuvalė nuo klavišų kelis jau matyt negyvus ir nuvaikė gyvus nuo veido, dar kažką Domui atsisukęs dėl to pasakė ir šyptelėjo smile Oi tie latviški uodai jaw drop
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/RuledByMUSE
Sunburn
Susipažįsta su Muse



Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-07-19
Miestas : Vilnius

Muse, Positivus 2010 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse, Positivus 2010   Muse, Positivus 2010 Empty2010-07-20, 10:36

Keista, toje vietoje kur buvau nebuvo ale nei vieno uodo per visa vakara. Net juokavome su draugu, kad geresniu salygu Muse'u koncertui tiesiog negali buti: po alinancio karscio atejo vakaro vesa, sutemos, sausa, jokiu vabzdziu... Matt'as matyt ne vietinis, tai uodai.lv nusprende paraugauti UK kraujo skonio... nes musu chebroje nei vienas uodais nesiskunde...
Atgal į viršų Go down
Frunde
Susipažįsta su Muse
Frunde


Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2010-08-04
Miestas : Vilnius. (:

Muse, Positivus 2010 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse, Positivus 2010   Muse, Positivus 2010 Empty2010-08-06, 16:59

uodų kažkaip nepajutau ir aš. : D
nu jo, publika tai blm, pradžioj dainos pasiaučia bšk ir that's all... aš kai prieky stovėjau ir tai ten buvo ne tiek ir mažai tokių pakankamai apsnūdusių. ;D
aš tai ten kaip psichė taškiaus.: DD
mes ten su drauge vienu metu pradėjom rėkt : cmmon, latvia! can you move your body? move your ass!!! (tyliai: bitches. :DD) arba come to Lithuania, Matt!! we'll show you real MUSE fans :DD
ne bet šiaip buvo tikrai amazing. heart
gal kas iš forumo nusipirko maikę/tašę muse?(::
Atgal į viršų Go down
Sunburn
Susipažįsta su Muse



Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-07-19
Miestas : Vilnius

Muse, Positivus 2010 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse, Positivus 2010   Muse, Positivus 2010 Empty2010-08-07, 09:56

Tai kad man rodos visiems tikriems Muse fanams stogą visiškai nurauna per koncertus. Tik deja nėra jų tiek jau daug, tų tikrųjų... Manau per visą Baltiją gal kokie 5-6 tūkst. susirinktų... O tų visų, kurie šiaip ateina paklausyt ir alaus pagert, tai visiškai nesuprantu... Negaliu žiūrėt kai grojant Muse'ams kažkas stovi šalia ramiai ir žiovauja...
Atgal į viršų Go down
rožinis zefyriukas.
Admin
rožinis zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2010-03-12
Age : 27
Miestas : Vilnius

Muse, Positivus 2010 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse, Positivus 2010   Muse, Positivus 2010 Empty2010-08-07, 19:32

Et, ne visi susivokia, kada jiems sekasi.(:
Varšeliai Muse'riai, tikiuosi jog negrįš namo visi ištinę nuo uodų įkandimų.:D Kitąmet jie privalo bandyti laimę Lietuvoje- maybe netyčia mažiau uodų bus?:D
Atgal į viršų Go down
Sunburn
Susipažįsta su Muse



Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-07-19
Miestas : Vilnius

Muse, Positivus 2010 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse, Positivus 2010   Muse, Positivus 2010 Empty2010-08-07, 20:32

Kad man atrodo jų antrasis pasirodymas Baltijos šalyse per pastaruosius 3 metus apskritai gali būti laikomas tikru stebuklu. Tik iki šiol negaliu suprasti kuo Positivus organizatoriai juos prisiviliojo, juk akivaizdu, kad Latvijoje nėra daug Muse fanų... Buvau ir pirmame jų koncerte Rygoje 2007-ais. Koncerto metu man atrodė, kad išprotėsiu iš džiaugsmo, šiurpas ėmė nuo kiekvienos dainos... Bet latviai aplinkui stovėjo taip pat ramiai, kaip ir šiais metais per Positivus 2010. Taigi ar Muse gali pasirodyti Lietuvoj? Nežinau, nežinau... Nors be abejo žiauriai, žiauriai to norėčiau...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Muse, Positivus 2010 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muse, Positivus 2010   Muse, Positivus 2010 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Muse, Positivus 2010
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
muse-lt :: Muse :: Naujienos-
Pereiti į: