muse-lt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

muse-lt


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Kaip atradote Muse?

Go down 
+23
exo
IevaMuse
Wolfpaw
Livjukas
whatever
Dzenetuxxx
Flightless.
mattersmatter
Violeta
jovita
Goda
AlienAssassin
Lyle.
PadėjėjasBobas
rožinis zefyriukas.
Miliooosha
degtukų dėžutė.
megameda
Milda!*
exogenesis
Vaida
Korni
Mirta
27 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Wolfpaw
Žino, kiek CD išleido Muse



Pranešimų skaičius : 109
Join date : 2010-11-19
Age : 25
Miestas : Alytus

Kaip atradote Muse? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? - Page 2 Empty2010-11-19, 20:47

Per MTV yra ta laida "World Stage", tai per ją rodė jų koncertus. Žiauriai sužavėjo daina "Undisclosed Desires" tai užsirašiau pavadinimą, dar kitų paklausiau, po to parsisiunčiau ir niekaip negalėjau atsiplėšti, dar ir dbaar dievinu tą dainą heart
Atgal į viršų Go down
IevaMuse
Susipažįsta su Muse



Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2011-01-08

Kaip atradote Muse? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? - Page 2 Empty2011-01-16, 11:37

Man buvo girdėta viena dainą 'Uprising', bet tiesą sakant tai net nežinojau kas ją atlieka ir koks jos pavadinimas.Paskui ta dainą išgirdau per vieną radiją (Anglijoje) ir sužinojau kad tai yra Muse daina.Paskui paklausiau tos dainos ji man pasirodė visai nieko.Pabandžiau paklausyti ir kitų, bet man nelabai patiko.Po to žiūrėjau Twilight, bet tas filmas buvo žiauriai boring tačiau man žiauriai patiko sound track'as ir išsiaiškinau, kad tai Muse dainos.Nuo tada ir dievinu Muse beveik visos jų dainos yra awesome
heart
Atgal į viršų Go down
exo
Niūniuoja pagal Muse dainas
exo


Pranešimų skaičius : 66
Join date : 2010-11-26
Age : 38
Miestas : Klaipeda

Kaip atradote Muse? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? - Page 2 Empty2011-01-17, 03:46

Viena nakti ziurejau youtubej The Killers klipus ir komentaruose daznai maciau komentarus apie tai kad The killers ir Muse geriausios grupes, tai nusprendziau paklausyt ju. Eurockeennes 2000 koncerta perziurejau ir ne nepastebejau kaip rytas atejo smile Nuo to laiko mano poziuris i muzika labai pasikeite iprastos dainos tapo nuobodzios ir neteike tokiu jausmu kaip Muse.
Atgal į viršų Go down
maudsee
Susipažįsta su Muse
maudsee


Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2011-10-30
Age : 27
Miestas : Vilnius

Kaip atradote Muse? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? - Page 2 Empty2011-10-30, 17:25

Mirta rašo:
Naa, kokia jūsų Muse atradimo istorija, kokia pirma išgirsta daina? roll eyes ;D
oj, jau beveik nebeprisimenu, man atrodo, kad pati pirmoji daina, kuri mane visiskai uzkabino buvo "bliss", pries tai buvau girdejusi ir super massive black hole ir kruva kitu dainu, bet tai buvo pati pirmoji muse daina, kuri man tiesiog UZVEDE!!!! razz big smile big smile big smile

Citata :
exo rašo:
Viena nakti ziurejau youtubej The Killers klipus ir komentaruose daznai maciau komentarus apie tai kad The killers ir Muse geriausios grupes, tai nusprendziau paklausyt ju. Eurockeennes 2000 koncerta perziurejau ir ne nepastebejau kaip rytas atejo smile Nuo to laiko mano poziuris i muzika labai pasikeite iprastos dainos tapo nuobodzios ir neteike tokiu jausmu kaip Muse.
visiskai tas pats ;DDD

Citata :
whatever rašo:
As tai apie Muse suzinojau is Twilight, bet pastebejau kad kuo labiau klausau Muse, tuo maziau man patinka twilight big smile
LIKE ;DDDDD
Atgal į viršų Go down
BruVi
Susipažįsta su Muse
BruVi


Pranešimų skaičius : 30
Join date : 2011-09-15
Miestas : Vilnius

Kaip atradote Muse? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? - Page 2 Empty2011-11-24, 20:07

Draugei labai patiko, tai ir mane užkrėtė. O pirmoji daina buvo Map Of Problematique
Atgal į viršų Go down
Mrs Bellamy
Susipažįsta su Muse
Mrs Bellamy


Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2012-01-10
Age : 25
Miestas : Utena

Kaip atradote Muse? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? - Page 2 Empty2012-01-11, 16:20

Pirmoji daina lygtai buvo Starlight, per kazkokia LNK reklama buvo panaudota - net nenumaniau kas ten groja. Po to viskas prasidejo nuo Twilight ir SMBH... big smile big smile
Atgal į viršų Go down
Raminta from kupiškis
Susipažįsta su Muse
Raminta from kupiškis


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2012-08-19
Age : 24
Miestas : gal jau supratot, kad iš kupiškio ;D

Kaip atradote Muse? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? - Page 2 Empty2012-08-20, 10:53

aš kaip ir daugelis apie MUSE suzinojau per twilight. Vos tik beisbolo scenoj uzgrojo SMBH mane ta daina pakerejo (nežinau kodel suspicious ne tokia iš tiesu ji jau gera ). Vos tik baigiau filma ziuret 'pagooglinau' MUSE, pasiklausiau kitu ju dainu. Antra mano isgirsta MUSE daina buvo 'sunburn'. Youtubei perziurejau 'sunburn' video klipa. tada jis man nepatiko, bet po keliu menesiu jis tapo mano megstamiausiu MUSE klipu (ir yra iki šiol big smile )
Jau 1 metus 5 menesius 13 valandu ir 25 minutes esu muser'ė (skaičiuota nuo pirmos atsisiustos jų nuotraukos)
Atgal į viršų Go down
http://www.pinkfuzzyanimalsfan1.tumblr.com
Sponsored content





Kaip atradote Muse? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip atradote Muse?   Kaip atradote Muse? - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kaip atradote Muse?
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Muse Sapnai
» Muse - Uno
» Muse: For Dummies
» Muse Dainos
» Muse + filmai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
muse-lt :: Grupė :: Muse-
Pereiti į: